Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy 152 cm magas lány hány...

Egy 152 cm magas lány hány kilótól számít anorexiásnak?

Figyelt kérdés
most 47 kg vagyok és fogyózom csak azért érdekel h mennyitől lehet anorexia,mert nem szeretnék a határ alá fogyni csak annyit ami még nem anorexia
2009. nov. 5. 01:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
most vagy kb a határon. tovább ne fogyj, mer anorex leszel.
2009. nov. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%

Semmiképp nem vagy a határon!

160cm vagyok és 50kg..ez pont jó!

Neked még majdnem sok is..azaz nem vagy dagadt,de ne hízz tovább!!

2 éve vizsgáltak ki anorexiával!

160cm voltam és !!35KG!!

Azért ha te 35kg fogy még akkor sem nézel ki úgy,mint egy 160cm-es ember 35kg-val:)

Ez már annak számít!

De azért 40kgtól tovább ne fogyj!!

Sőt olyan 42-43kg szerintem ideális lenne!

NE vidd túlzásba!!

Amikor a pasik megnéznek;)

2009. nov. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok. ha elkezd fogyózni, nembír majd leállni, és anorex lesz....hacsak 152 centi, gondolom nemlehet vmi idős....elég fiatal, és ilyenkorban az ami rajtad van hús/zsír az akár magától, egyhónap alatt is eltűnik, csakúgy.

ha mindenáron fogyózni akarsz, 45 alá semmiképp se menj, mer aztán mehetsz teis anorexia kivizsgálásra, mert nemtudsz majd leállni...

2009. nov. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sziasztok bocsánat elírtam 44 kg vagyok,am köszönöm a válaszokat...és ma voltam anorexiakivizsgáláson és háth étkezési zavarosan az anorexia első stádiumába vagyok.
2009. nov. 5. 19:37
 5/6 anonim ***** válasza:

152cm 44 kg egyátalán nem anorexiás...!

Ne fogyózz,de anorexiás nem vagy..én már csak tudom,mert voltam!!

2009. nov. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

kedves utolsó válaszoló én nem azt írtam h anorexiás vagyok csak h az első stádiumába vagyok az sztem más

és elvileg "csak" étkezési zavarom van

2009. nov. 6. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!