Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem nő a szőr az arcomon?

Miért nem nő a szőr az arcomon?

Figyelt kérdés
15 és fél éves vagyok 9.-es. Már minden osztálytársamnak van, jó nem annyi mint egy felnőttnek, de már van. Az igyik pl. 2 hónappal fiatalabb nálam és már neki is van pajesza. Én már vagy kb. egy éve borotválgatom hátha megerősödik. De semmi. Mindig pihe nő vissza. Csak az orrom alatt fekete egy kicsit de az is nagyon puha? Jó mondjuk sötétszőke hajam van, elvileg a fekete hajúaknak gyorsabban nő. Ez igaz? Na szóval valamit lehet vele csinálni, hogy nőjön. Licinus olaj esetleg? De már gondolkodtam hormon növelő tablettán is.

2013. szept. 18. 17:37
 1/4 anonim válasza:
Szia! Ne szedj semmilyen tablettát!:) Én 11.es vagyok, és a fiú osztálytársaimnak sem szőrös az arcuk... bár van 1-2 kivétel. :) emiatt ne aggódj! Nem foglalkoznak ezzel.. inkább örülj, hogy szép sima bőröd van még:)
2013. szept. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké oké....de azért 16 és 11 év közöttt van egy kis külömbség...nekem már kinőhetett volna :)
2013. szept. 18. 18:12
 3/4 Bárzsing ***** válasza:
Olvasd el még 1x, az első válaszoló 2 évvel idősebb nálad :)
2013. szept. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
óóóó...basszus :DD xdd tényleg ne haragudj :) elnézést. Nemtudom nálatok mi van:) nálunk a fiúk 96%-a szőrös
2013. szept. 18. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!