Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik az elterjedtebb drog:...

Melyik az elterjedtebb drog: a poros vagy a tablettás?

Figyelt kérdés
2013. szept. 21. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok tapasztalt. De én a porra tippelnék.

Mégpedig azért mert ugye a tablettáról az eki jut eszünkbe. Amit a pronyósok használnak. A pénzes és "kulturált" drogosok inkább kokót vagy heroint használnak, amik szerintem por formátumúak.

2013. szept. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A tabis. Méghozzá mert az a "proli-drog".

Egy jóféle rave partis, ekis figura pont leszrja, hogy patkányméreg, PCP, vagy MDMA van -e a tablettájába, amíg 1500-2000ft/tabiból szét tudja ütni magát.


Akinek van pénze kokainra, meg heroinra, az nagyobb eséllyel fog adni a minőségre. Természetesen egy idő után a függőség olyan kemény lesz, hogy őket se érdekli milyen pocsék cuccot szednek össze.


Gondolj bele: Ha van 3000 ft-od berúgni, nem válogatsz, minél olcsóbb legyen, minél erősebb. Jöhet a kannás bor, meg a kommersz vodka. Ha van 30000 ft-od, meggondolod, hogy Blue Velvet, vagy Jack Daniels whiskey-t veszel -e belőle.

2013. okt. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az oké, de egy adag hernyó 1500-2000 forint. Az eki meg 1000. Nincs nagy különbség. És szerintem a heroin a legelterjedtebb drog. Szóval én kitartok a por mellett. Arról nem is beszélve, hogy a drog mindenhol nagyságrendileg ugyanannyiba kerül, és egy adag hernyót megvenni az USA-ban nem nagy pénz. Minden csöves azt tolja.
2013. okt. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kétlem hogy heroint 10-12 ezer ft alatt szerzel. A heroin a kokain mellett az egyik legdrágább drog. (A kokain 15 ezer ft körül megy ha jól tudom)



Azt is kétlem, hogy a heroin a legelterjedtebb drog. Egyértelműen a marijuana a legelterjedtebb drog, bár az se nem por, se nem tabletta.


Azt se felejtsd el, hogy most nem csak a drogfüggőkről, hanem a "koca narkósokról" is szó van. Lehet, hogy a legtöbb drogfüggő a heroinra van ráállva, de a kemény addikcióval küzdő embereknél legalább 2x több alkalmi használó van. Ők nem hiszem, hogy 5-6000ftnál többet lennének hajlandóak költeni drogokra, így marad nekik az eki, a fű, a herbál, meg a sok-sok féle dizájnerdrog, amiknek még csak a nevét se tudom.


A rossz minőségű fűnél és az ekinél nincs olcsóbb széles körökben ismert drog, így nyílván ezek a legelterjedtebbek.

2013. okt. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!