Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon nagy a hónaljszőrzetem...

Nagyon nagy a hónaljszőrzetem és nem tudom mivel borotváljam le, ha borotvával tenném lehet megvágom magam meg anyámék se akarják. Nem tudtok mondjuk valami szőrtelenítő krémet és mondjuk Coop-ban vagy valami ilyen helyen lehet kapni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 24. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szőrtelenítő krémet akarsz inkább menj be dmbe vagy rossmanba...az egészet úgyse fogja sztem lehozni de legalább már elfogod tudni kezdeni borotválni. Másik megoldás ha van otthon hajvágógép vagy akár szakállnyíró akkor előbb azzal rövidre levágod és utána borotva.
2013. szept. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha én nem vágom meg a zacskómat, akkor szerintem te sem fogod összekaszabolni magad!
2013. szept. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A szőrtelenítő krém egyrészt könnyen lehet, hogy bántja a bőröd (de bizonyára attól függ, melyik, nem értek hozzá), másrészt amit én eddig próbáltam, az nem ért sokat. De nem sokat próbáltam, a borotva teljesen jó. Nekem sima kis eldobható van (ahhoz képest rengeteg alkalmat kibír :D), nem finomkodom vele, de egyszer vágtam meg magam, azt sem ilyen könnyen elérhető, egyszerű helyen, mint a hónalj :) Persze nagy szőrnél először vágd le rövidre ollóval. Egyébként epilátorral sem vészes, bár az már jobban tudja irritálni, mint a borotva.

Csak a tapasztalataimat próbáltam megosztani Veled, távol áll tőlem, hogy beleszóljak, mivel csináld!

2013. szept. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elektromos borotva.


De egyébként ha lány vagy, ígyis úgyis hagyományos kézi borotvával kell vágnod, mert az elektromostól borostás marad.


Egyébként akármilyen hosszú, le lehet kapni borotvával, csak több idő. És biztosan nem fogod megvágni magad. Én a helyedben egyébként egy ollóval a nagyját lekapnám, és utána borotvával.

2013. szept. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gömbicica ***** válasza:

4-essel egyetértek. ollóval nagyolás, majd borotva.

először én is fáztam a dologtól, már megy. csak ne valami használt nyeszetelő borotvával csináld.

nekem egyébként a fenntartó borotválás könyebben megy, ha szárazon huzom le, és utána lemosom. ha vizes, vagy bekenem valami szösszel, akkor ragad az egész.

más szőr ez mint az arcszőrzet, puhább vékonyabb, lapulósabb.

2013. szept. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!