Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi ideig kell folyamatosan...

Mennyi ideig kell folyamatosan hordani a fülbevalót?

Figyelt kérdés
Kiszeretném lyukasztani a fülem felül. De azt hallottam sokáig nem lehet kivenni a fülbevalót,mert nagyon hamar összeforr.Én viszont nem tudok fülbe valóban aludni.
2013. szept. 25. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
amikor belövik 2-3 hétig nem szabad kivenni, uána pér napra ki lehet avgy éjszakára, mivel nincs fülbevalód honnan tudod hogy nem tudnál bene aludni? vannak kényelmes fülbevalók abban nyugodtan lehet. de nyugi egy éjszaka alatt nem fog benőni a lyuk ha kivárosd a 2 hetet.
2013. szept. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azért tudom,mert alul már kivannak lőve kiskorom óta, és minden éjszakára kiveszem,mert nem tudok benne aludni ,mivel nyom. de akkor tényleg csak 2 hét ami folyamatosan kötelező?
2013. szept. 25. 17:40
 3/3 Nem kell lepontozni! válasza:
Mindenki mást mond, nekem pl. azt mondták várjak 6 hetet.
2013. szept. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!