Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez X-láb? KÉP

Ez X-láb? KÉP

Figyelt kérdés
[link]

2013. szept. 28. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak nem egyenesen állsz. A két lábfejedet nem kéne egymás felé hajlítani. Szerintem nem X-láb.
2013. szept. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szép lábak.
2013. szept. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Ha neked ez a normális állás, akkor nem X-lábad van, hanem tök csámpás vagy.

Állj már normálisan!

2013. szept. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

Nem.

Különben nem ártana sportolnod, nem vagy kövér, de semmi izom nincs rajtad, csak háj.

2013. szept. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Nemigazán x láb. De a tevepata szép!
2013. szept. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Ne dagizzátok le, még kislány.. És ilyen kislányokra tevepatás megjegyzéseket sem szoktunk tenni, érthető okokból.. :D
2013. szept. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szövegértés!

Írtam, hogy NEM kövér, csak hájas. A kettő bőven nem ugyanaz. Ennyiből csak az jön le, hogy nem sportol.

2013. szept. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mellesleg megjegyezném, hogy ez nem én volnék... Sietségem okán ez kimaradt a kérdésből. Ő az unokahúgom, és nagyon aggódik a lábai miatt, folyton azt szajkózza a lelkem, hogy milyen csúnyák. Beszédem folyton süket fülekre talál, nem hiszi el nekem, hogy ő így is szép... Nos ezek után elgondolkozom, hogy megmutassam-e neki a válaszaitokat. Azthiszem jobban teszem, ha nem.
2013. szept. 28. 16:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!