Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni rekedtség...

Mit tudnék tenni rekedtség ellen és köhögés ellen?

Figyelt kérdés
Már egy jó ideje meg vagyok fázva és emiatt állandóan rekedt vagyok, fújom az orromat és köhögök. Köhögés után száraz lesz a torkom, nem tudom miért. Voltam már megfázva, de ilyen még nem fordult elő velem. A mézet nem szeretem, C-vitamint szedek 50mg-at, de van itthon 500mg-os is (a mg nem tudom hogy mit jelent gyógyszereknél, de lehet hogy fontos lehet), csak az olyan nagy hogy nem tudom lenyelni. Minden napon egyre rosszabb. Ma megyek orvoshoz, meglátom mit mond, de a gyors javuláshoz kéne nekem valami, akármi, amit egy 11 éves gyerek is meg tud csinálni (mert hogy 11 vagyok).

2013. szept. 30. 09:18
 1/4 anonim válasza:
strepsils, egyéb torokfertőtlenítők. midnen féle cukorka jó az ellen hogy ne érezd hogy száraz a torkod
2013. szept. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! ^^ A Negro mézescukor az jó?
2013. szept. 30. 09:54
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A Negro jó, a C-vitamin is.

A mg az milligramm, a gramm ezredrésze. A hatóanyag mennyiségét szokták ebben mérni a gyógyszereken. Tehát az 500 mg-os C-vitaminban fél gramm C-vitamin van, kúraszerűen ajánlott.

2013. okt. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben van, köszönöm szépen!!! :)
2013. okt. 1. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!