Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szülés után 5. Hónnappal...

Szülés után 5. Hónnappal csomókba hull a hajam. Másnal is vt ilyen? Mit tett? Használt valami?

Figyelt kérdés
2013. szept. 30. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen, a második gyerek után nagyon durván, szó szerint kopaszodtam.

Csináltam egy HairClinic kúrát, aztán még egy doboz valami vitaminkészítményt beszedtem.

Most mindenhol ilyen 5 centis hajtincsek állak ki a fejemből, tök gáz, de még mindig jobb, mintha nem volna hajam, és majd megerősödik.

2013. szept. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nekem is szülést követő pár hónap múlva kezdett el hullani a hajam. Mikor mentem nőgyógyászati ellenőrzésre (16. hét), akkor ajánlotta az orvos, hogy szedjek három hónapig vasat. Rendbe is hozott.
2013. szept. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mindenképp menjek orvoshoz?köszönöm a vàlaszokat!a vss tabletta mellett szedtél màst is?szoptatàd alatt kezdted el szedni?
2013. okt. 1. 12:27
 4/12 anonim válasza:

Igen szedtem a vas mellett multivitaminokat is, de azt szedtem folyamatosan a terhesség előtt, a terhesség alatt, és a szülést követően is. Persze ez nem terhes vitamin volt, hanem általános multivitamin, de gondolom a szülés utáni hosszú tisztulási folyamatom (egyébként ikreim születtek), és a szoptatás sok ásványi anyagot vett el, mint amennyit a szervezetembe jutott.


Egy teljes vérkép kérése lehet, hogy elegendő lenne, hogy az orvos leszűrje a hajhullás okát.

2013. okt. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Szedj olyan multivitamint, amikben tényleg van elég vitamin és ásványi anyag. Én a Lenkei vitmincsomagokat ajánlom, a közepes csomag már nagyon jó.
2013. okt. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Kanti Szilvia válasza:

[link]

Itt tudsz rendelni, nem tudom hol élsz, lehet, hogy van felétek boltjuk, akkor nem kell rendelned.

Ők garantáltan elegendő hatóanyag mennyiségű termékeket forgalmaznak, és valóban természetes(nem szintetikus) anyagokból!!! Ez fontos!

2013. okt. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Kanti Szilvia válasza:
Vas mellé még szoktak ajánlani c-vitamint, mert az segíti a beépülését.A spirulinában van az is a többi hasznos ásványi anyaggal, vitaminnal együtt.
2013. okt. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Feleségemnek azonos problémája volt mind a két fiúnk után.

De a Mannarax helyrehozta. Nem kell megvenni a Mannaraxot, készíthetsz otthon is csíramálét. A búzacsírában olyan hatóanyagok vannak, mi regenerálja a testet. 2 hónappal a Mannarax szedés kezdete után fodrásza is megjegyezte, hogy milyen szépen feldúsult a haja és milyen sima, egészséges lett.

2013. okt. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanàcsokat.annyi kérdésem lenne az úrtól,hogy a felesége szoptatàs alatt hasznàlta ezt a készìtményt,illetve vàsàroltàk vagy. Hàzilag készìtették.Mivel szoptatok még nem akarok sokfajta vitamint meg gyógyszert össze-vissza kapkodni.újra elkeztem szedni az elevitet,azzal biztos,hogy nem àrthatok neki.
2013. okt. 8. 19:51
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyél több májat, több tejterméket, és barna kenyeret.


azt se ártana ha minden 3-4 nap egy kicsit pihennél, rátennéd a fejedre a tenyeredet úgy, hogy a haj tövénél a fejbőrt is érezd. Először melegedni fog ezt várd meg, aztán pedig felejtsd ott 10-15 percen keresztül legalább, attól a hajhagymák szinte életre kelnek. De ezt ismételheted akár naponta is, amikor a tv nézed- csak először kell odafigyelni és koncentrálni amíg fel nem melegszik a fejbőr.


Valamikor én csak ezt használtam amit leírtam és 50 éves koromtól ismét amikor megjelent az első őszhajszálam.

Most 71 vagyok rengeteg a hajam és nem őszültem meg.

Igaz mostanság semmit nem teszek, mert röstellem, hisz a férjem egy évvel fiatalabb nálam és teljesen hófehér már a haja... szóval muszáj már követnem... persze mikorra leszek fehér, fogalmam sincs.


De azért az orvosnak se ártana szólnod

2013. okt. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!