Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy lefekvéskor...

Az miért van, hogy lefekvéskor mikor már aludni próbálok hangsuhanások hallok a fülem mellett?

Figyelt kérdés
Erős hangok 1-2 másodpercre de annyira, hogy mikor már aludnék, akkor azonnal felrebbenek rájuk elkezd kicsit fájni a fülem és kiráz a hideg, mintha bekattannék. Nem vagyok pszichopata, 23 éves fiatal srác, érettségim és kitűnő autószerelő bizim van. Tény, hogy nagyon sokat dolgozok, legutóbb 5 napot mentem 12órába meg rá még szabadnapomon is behívtak 6 óra hosszára. Néha érzem, hogy idegileg kimerült vagyok, régebben egyszer volt pánikbetegségem aminek a tünete 2-3x előjött komolyabban hogy a sürgősségin 0,5-ös xanaxot adtak, amivel minden jobb lett, de azóta sem vettem mert nem akarok rászokni, próbálok természetes úton gyógyulni. Az orvosom enyhe nyugtatót, Valeriana-t javasolt, 1x bevettem azóta is útálom mert nem vagyok idegbajos és tényleg természetes úton szeretnék megjavulni, relax önismeret komolyabban stb. A cégnél nagy szokott lenni a pörgés és a megterhelés pedig eszméletlen és sajnos leegtöbbször ez van. Még nem dolgoztam itt, soha nem voltak ilyen bajaim, egy normális srác vagyok, hát bíztassatok hogy ez tényleg csak kimerülés :) Várom a komoly válaszokat! (Egyszer voltam pszichológusnál emiatt).

#alvás #hallás #lefekvés #próbálkozás #fülprobléma #t van #hangsuhanások #mellett?
2013. okt. 2. 10:05
 1/3 yuda ***** válasza:

Nagyon szívből jövő tanácsom, hogy hallgass az orvosaidra.

Tényleg dicséretes, hogy alternatív és természetes úton igyekszel helyrejönni, de ezek ne vegyék át az orvosok által javasolt gyógyszerek helyét.


Lehetséges, hogy nem mondták el érthetően, de ezeknek az a lényege, hogy szeded...szeded és ha jó irányba változol és javulsz, akkor szép lassan, ellenőrzés mellett csökkentik, míg el nem fogy.


Nem javaslom, hogy folytasd, amit csinálsz, mert előfordulhat, hogy örökre rajtad marad és még súlyosbodik is. Nem szerencsés, ha valaki magát akarja gyógyítgatni.

Ha valaki erre biztat és felhoz példákat, azok az egymillió az egyhez sikerek. Ne hallgass rájuk.


Ha gyógyszerek mellett alternatívan keresel más lehetőségeket, az rendben van, de ne hagyd el a gyógyszereket.

2013. okt. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Természetes úton akarsz gyógyulni, ezért nem veszel be valerianát - az tudtommal nem gyógyszer, hanem pont, hogy növényből készül, tehát járj egy kicsit jobban utána. A hangok lehetnek pszichések is, de nem feltétlenül. Ezt mi innen szerintem nem fogjuk tudni neked megmondani.
2013. okt. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igazatokat látom, hogy tényleg orvosnak kéne látnia és h odafigyeljenek rám, ha tudom hogy figyelnek rám és vigyáznak akkor én is nyugodt vagyok még akkor is ha gyógyszert szedek be, a cégnél pedig ki fogok találni valamit, mert amit most csinálok az maximálisan idegölő feladat és nagyon rohanós, szinte embertelen, meg mi az hogy nincs embe és 3-4 helyett dolgozok és sajnos komolyan én buta meg még hajtok is, de kár megszakadni bármelyik cégért, főleg ezért mert úgy kezelnek bennünket(még az értékesebb embereket is), hogy darab-darab. Köszi nektek!
2013. okt. 2. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!