Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ciki dolgokról hogy beszéljek...

Ciki dolgokról hogy beszéljek a háziorvossal, ha ráadásul ott vannak az asszisztensei is?

Figyelt kérdés
2013. okt. 9. 15:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Hivd kulon az orvost?!
2013. okt. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

Hány asszisztense van? 3? 4? Akárhány dokinál voltam vagy nem volt vagy csak 1. Kórházban volt 2, de ott emelgetni kellett engem...

Mind1, lényegtelen. Asszisztenseknek is titoktartásuk van, ugyanúgy tartaniuk kell az orvosi titoktartást!

2013. okt. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
Mi az ami ennyire ciki?
2013. okt. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Sok ciki dolog lehet, vagy olyan, amit egyszerűen nem akar másik emberekkel is megosztani.



Hálistennek az én dokim külön szobában van, az asszisztensek nem hallanak semmit.

2013. okt. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted egy orvos számára mi a ciki? Az egy dolog hogy te annak érzed de azt bármelyik orvos előtt cikinek gondolhatod, nem csak a háziorvos előtt, függetlenül az asszisztensektől.
2013. okt. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 spectator ***** válasza:
ad #2/5 Biztos az az asszisztensi titoktartás? Ki tud róla, hol tettek rá esküt?
2013. okt. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Cicó1002 válasza:
100%

Minden egészségügyben végzett embernek Hippokratészi, azaz orvosi esküt kell tennie!

Jó magam mindössze sport- és gyógymasszőri szakmát végeztem, mégis kötelező volt esküt tennem. Ha pedig nem tartja meg egy egészségügyi dolgozó ezt az esküjét, akkor be is lehet perelni, mert kötelessége tartani magát az eskühöz! Lehet szó háziorvosról, masszőrről, vagy bármilyen egészségügyben dolgozó emberről.

2013. okt. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Simán megkérheted az orvost, hogy négyszemközt szeretnél beszélni vele.

Mindemellett eü-ben orvos és egyéb személyzet számára nincsennek ciki dolgok, hidd el, már mindent láttak és hallottak...

2013. okt. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%
Asszisztens előtt soha nem beszélj!
2013. okt. 14. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérned kell, hogy négyszemközt beszéljetek. Az asszisztenseket is köti a titoktartás, még arról sem lehet beszélni, hogy te négyszemközt beszélsz a dokival.
2013. okt. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!