Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szemmel lathatoan amiota...

Szemmel lathatoan amiota kimentem Angliaba lepuhultam. Ezelott sokkal tobb fekvotamaszt, felulest tudtam csinalni es gyorsabban is tudtam futni, raadasul meg veznabb is voltam, most meg egy kicsit dagadt?

Figyelt kérdés
Es az a baj, hogy ha nem teszek ez ellen semmit, akkor par ev mulva mar a zsirpacni leszek mert az iskolamban 2 tesi ora van hetente amin szinte semmit nem csinalunk, nincsen semmi foci vagy valami, egyszoval semmi edzes.1 hete elhataroztam hogy naponta annyi fekvotamaszt es felulest csinalok amennyit csak tudok, es mostmar egyre konnyebben megy, lathatoan segit. Szoval jo ha ezt csinalom, vagy meg adjak hozza valamit? 13/f
2013. okt. 12. 02:28
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem folytasd, és próbálj rendszeresen sportolni(foci vagy akármi):)
2013. okt. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!