Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Naggyon fáj a derekam, térdem,...

Kikicsoda kérdése:

Naggyon fáj a derekam, térdem, porskopásom is van, milyen matrac lenne jó? A kemény ne váltbe, oldalamon alszom. Reggelente úgy ébredek, mint akit agyonvertek.

Figyelt kérdés
Járok orvoshoz, tornázni is szoktam, de legrosszabb reggel.

#porckopás #csigolyaelcsúszás
2013. okt. 14. 19:31
 1/3 anonim válasza:
Memória hab matrac amin a memória hab réteg minimum 4cm maximum 6-7.
2013. okt. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom, milyen lenne jó. Sajnos az sem elég, hogy az üzletben 2-3 percre ráülünk, ráfekszünk. Szerintem az lenne a legjobb, ha lenne olyan üzlet, amelyik engedi, hogy 2-3 éjszakára kipróbáljak 1-2 matracot, persze úgy, hogy ténylegesen ott fogok venni.

Ugyanis volt már valami memóriás, de arról szinte legurultam, szabályosan "tartani " kellett magam az ágyon. Ott toltam el. hogy akinél az ágyat vettem, rohadt rámenős férfi, és látatlanban hozott egyet. Az nem volt jó, nagy nehezen kicserélte, azt se láttam, nem is volt jó. Könyörögtem, hogy adja ide a pénzt, majd én veszek magamnak. Pechemre a Yisk mellett árul, és odajött, egy 25 ezrest kifizetett, most itt tartok. Ezzel az a gond, hogy érzem, gyenge. Mondtak is valamit, hogy nem állandó használatra ajánlják. Debrecenben kellene egy korrekt üzlet.

2013. okt. 16. 10:02
 3/3 A kérdező kommentje:
Hogy javíthatnám ki a kérdésem hibáit? Néhány szóra alig ismerek rá.
2013. okt. 16. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!