Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elérni, hogy ne...

Hogyan tudnám elérni, hogy ne izzadjon a hónaljam? Használok dezodort, meg minden, büdös nem vagyok, de az izzadságfolt mindig zavar, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 14. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
viselj olyan ruhát amin nem látszik. többek között én ezért vagyok fekete párti, azon annyira nem tünik fel,másrészt nyáron nem hordok olyat aminek van ujja. télen meg mindegy ugyis pulcsiban vagyok.
2013. okt. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 acelsziv ***** válasza:
Én szódabikarbónát használok dezodor helyett. fényesen bevált.
2013. okt. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ja ha a kérdésed arra irányolt hogy hogy ne izzadj akkor arra nincs válasz, az egy természetes dolog, az mindig lesz. ha tul sokat izzadsz az átlaghoz képest akkor meg azt kezelni kell.de akkor mindenhol izzadnál.
2013. okt. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Létezik egy szer, Antisudorica a neve, patikában lehet recept nélkül kapni. Próbáld ki. Túlzásba ne vidd a használatát, de pár napig ha használod, talán enyhül az izzadás.
2013. nov. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!