Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj mindig a talpam?

Miért fáj mindig a talpam?

Figyelt kérdés

A képen a fehér rész fáj mindig,de az egész,és a közepén érzem nagyon erősen.Már 2-3 éve tapasztalom ezt tesin,de valamikor csak szimplán elmegyek a parkba (itt van tőlem 10 percre gyalog),is szimplán előjön,lépcsőzésnél is hosszabb-rövidebb időre.Idén le lettem tiltva tesiről egyéb ok miatt,nem tesizek,de így is előjön.Nagyon kényelmes cipőm van most(lapos,vastag talpú,nagyon kényelmes).Ezt a húzódást rosszabb esetben a vádlimig is szoktam érezni.Van lúdtalpam,de határeset,még nem kaptam rá gyógybetétet.Lehet,hogy kérnem kéne? 16/L

[link]



#talp-rendszeres-fájdalom-húzódás
2013. okt. 20. 12:13
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja,és sokszor annyira erős,hogy úgy járok,mintha sántítanék.Mindkét lábamban szokott lenni,de az egyikben mindig erősebb.
2013. okt. 20. 12:14
 2/2 anonim válasza:
szerintem mindenképp vegyél gyógybetétet az nekem sokat segített :)
2013. okt. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!