Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ilyen kérédéssel még tuti nem...

Ilyen kérédéssel még tuti nem láttatok!?

Figyelt kérdés
A nagynénimnek van 2 egésszéges gyereke. most terhes és volt pesten vizsgálaton.és az anyukájának elmondta h azt mondták élethez nem össze egyeztethető ( kivülről eésséges a vérből állapíították meg) vagyis vagy kikapartatja vagy megszüli és 1-2 hónapig él. és vacilál! már mindent eltervezett ésnem mndja el nekünk mi az anyjától tudjuk és nem tudom mitcsináljak.nem mondja el. de nagy baj van. és...... segítsetek mit tegyek szóljak neki valamit vagy ne?

2013. okt. 23. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ő dolga, hogy eldöntse, nem a tiéd... Én nem tartanám meg, csak szenvedne... :( De te ebbe nem szólhatsz bele :(
2013. okt. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 aspikami ***** válasza:
Heee? What? Was?
2013. okt. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ki mondja, hogy összeegyeztethetetlen az élettel? Még az orvos is tévedhet. De végül is ő dönt.
2013. okt. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, én i igy gondolom. és igen az orvosok mondták. dde még megy más vizsgálatokra is.
2013. okt. 24. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!