Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az jelenthet valamit, hogy...

Az jelenthet valamit, hogy néha olyan érzésem van a talpamon (van hogy csak az egyiken, van hogy mind kettőn), mintha forró vízbe mártanám?

Figyelt kérdés
Igazából olyan, mintha meleg víz folyna végig rajta...Rá akartam guglizni, de semmi érdemlegeset nem találtam...Okozhat komolyabb bajt, vagy csak a vérkeringésem szórakozik?
2013. okt. 25. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el neurológiára! Remélhetőleg semmi komoly,de gyakran kezdődik hasonló panaszokkal a sclerosis multiplex. Mást nem szoktál érezni? Pl. látászavarok,érzészavarok a végtagokban.lábak gyengesége,bizsergés?
2013. okt. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eddig ezeket még nem tapasztaltam szerencsére, amiket felsoroltál. Csak sajnos időm nincs elmenni orvoshoz (elég súlyos családi ok), azért gondoltam hogy megkérdezem, hátha volt már ilyen másnak is és Neki megmondták e hogy mi a gond. Azaz mennyire sürgős egy ilyennel elmenni orvoshoz, vagy "ráér e" :)
2013. okt. 25. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!