Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem gyanús az, h a madár és a...

Nem gyanús az, h a madár és a sertésinfluenza emberre veszélyes változata néhány éven belül alakult ki?

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 11:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A pestis meg néhány évszázada pusztított. Ez nem gyanus? Mennyi időnek kell eltelni két betegség között, hogy ne legyen gyanus? Éveknek, évszázadoknak, évezredeknek? Remélem érted a lényeget.
2009. nov. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az AIDS is gyorsan alakult ki.


Miért lenne gyanús? A vírusok gyorsan mutálódnak, mert nem élőlények, hanem csupán fehérjék, nincs DNS-ük.

2009. nov. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyilván arra gondolsz,hogy direkt az emberiségre szabaditották a H1N1-et..!Amúgy valahol én is olvastam ilyenről,hogy mexikóban fejlesztették ki ezt a virustfajt..,háát fene tudja,annyi mindent mondanak már!
2009. nov. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 thedani válasza:
Ez mind hülyeség, nincs semmilyen H1N1, se disznó meg ló influenza. Néhány éve találta ki a média hírhiány miatt. Minden évben mutálódik az influenza, ezért van minden évben influenza járvány, és minden évben halnak is meg benne, mert egy veszélyes vírus. Mert csak jól kiemelnek minden egyes halottat és elnevezik hülye neveken attól még nem vagyunk nagyobb veszélyben mint azelőtt.
2009. nov. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

H1N1 egy variánsa okozta az 1920-as években a spanyolnáthát, szóval nem valami újkeletű dolog.

A madárinfluenza is már van jópár éve, de az utóbbi években kapta fel a média.

2009. nov. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 thedani válasza:
Mondom én, a média csak riogatja a jónépet, pláne így válság idején. És minden mögött a gyógyszergyárak állnak hogy eladhassanak egy kamu vakcinát. Mennyi baromság van mostanában a világban, kamu influenza kamu vakcinával, gazdasági válság, és a sláger rádió megszüntetéséről ne is beszéljünk.
2009. nov. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A gyógyszergyárak pár doboz multivitaminon jobban keresnek, mint az oltáson, nekik nem érdekük, hogy legyen oltás, ezért a kormányok biznak meg cégeket a kifejlesztésével...

Az oltás elleni sok támadás érkezik a gyártók felől (főleg a Lenkei-féle vitaminbiznisz felől).

2009. nov. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
*Az oltás elleni támadások jó része a vitamin és influenzára adott szerek gyártói felől érkezik...
2009. nov. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez a vírus új, még senki sem rendelkezik ellene védettséggel. Ha találkozom vele, garantáltam elkapom. Az immunrendszerem megbirkózik vele, hacsak nincs legyengülve, és a maximum, amit kockáztatok, pár napos magas láz és egy hetes táppénz.


Eddig jól hangzik, ugye? Azonban babát várok. A terhesség miatt az immunrendszerem alapból legyöngült. Pár napos magas láz nekem vetélést és/vagy a babám fejlődési rendellenességét jelenti. Az én esetemben nem pár napos táppénzről van szó, hanem egy nálam sokkal sebezhetőbb emberi életről, akiért én vagyok a felelős.


Úgyhogy hagyjatok engem a spanyolnáthával meg a madárinfluenzával. Ha ti nem akarjátok beoltatni magatokat, szívetek joga, de én most NEM LEHETEK LÁZAS!


18 hetes kismama

2009. nov. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 thedani válasza:
Nem lehetsz lázas? Hát ha beoltatod magad a gyengített vírussal(vakcinával) akkor ugyanúgy végig megy rajtad, csak nem olyan erősen. Szerintem nem is nagyon adják be a vakcinát terhes nőknek, mert veszélyes
2009. nov. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!