Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy a szúnyogok...

Lehetséges, hogy a szúnyogok bizonyos vércsoportokra "buknak"?

Figyelt kérdés

Anyukám, én és a húgom A-s vércsoportúak vagyunk, és minket halálra marnak a szúnyogok. Apukám viszont 0-ás és őt egyáltalán nem csipkedik a szúnyogok, csak mértékkel.

Szerintetek lehetséges az ,hogy a szúnyogoknak jobban ízlik egyes vércsoport

18/L



2013. okt. 26. 21:32
 1/6 anonim válasza:
84%
Szerintem igen.Bár én is 0-ás vagyok és engem is nagyon csipkednek.De abszolút lehet,igen.
2013. okt. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én B vagyok, és engem is csípnek. Szerintem fog ide írni A-s és AB-s is, és akkor megbukik az elmélet :)


Nem vércsoporttól függ szerintem, de lehet más komponens. Akár lehet az izzadságának a szaga is, amit nem szeretnek, vagy bármi.

2013. okt. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem,köszi nektek
2013. okt. 26. 22:08
 4/6 anonim válasza:
A szúnyogok nem a vérre mennek. Az izzadságban levő butánsav ingerli őket.
2014. febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elképzelhetőnek tartom. Én A Rh- vércsoportú vagyok, és nyáron hiába teszek meg mindent, egyszerre vagy 30 csípés van csak a lábamon. Míg a tesóimnak és szüleimnek - akik A Rh+ és 0 Rh+ vércsoportúak - egész nyár alatt 2-3 csípése akad összesen. Engem valamiért nagyon imádnak, de még nem jöttem rá, miért, pedig sok éve ez megy.
2014. ápr. 14. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 amigdala42 ***** válasza:
nálunk a 0ás vércsoportú fiamat eszik meg , de szerintem inkább az étkezés ami számit ,ami befolyásolja a börön át párolgó " szagot " ezért hatásos a Polibé vit , attól olyan erős szagú leszel , menekülnek a vérszívok ...
2021. febr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!