Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha leveszik a lábujjamról a...

Ha leveszik a lábujjamról a körmöt, utána tudok cipőt felvenni?

Figyelt kérdés

Céges rendezvényre kellene mennem decemberben és ebben a hónapban leveszik a körmöm. A rendezvény viszont magassarkút kíván. Fel fogom tudni venni? Fájni fog a műtét után a lábam?

Köszönöm!


2013. nov. 2. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Apukámnak egy ideig nagyon fájt, csak papucsban csoszogott... be is volt kötve, nem tudott volna cipőt húzni, az biztos. De hogy mennyi ideig, arra nem emlékszem, régen volt.
2013. nov. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer annyira begyűlt a körmöm mellett, hogy le kellett venni az egészet, hogy ne kapjak vérmérgezést.


Egy hétig kötözéssel, otthon, majd fehér cérnazokniban otthon egy hétig. Utána is csak szandálban, fehér zokniban, míg a seb be nem gyógyult.


Azt követően nagyon vigyázni kell, hogym ilyen cipőt viselsz, mert ha megnyomorítod, a növekvő köröm is deformálódhat, ráadásul be is gombásodhat. Nagyon figyelmesen kell kezelni.

2013. nov. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy emlékszem hogy viszonylag gyorsan megkeményedik a bőr. Szóval szerintem a rendezvényre már semmi baja nem lesz. Persze férfi vagyok, a magassarkúkban nincs jártasságom.
2013. nov. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
2013. nov. 2. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!