Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhatja az alábbi "tünete...

Mi okozhatja az alábbi "tüneteket"?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, de egyre gyakoribbak az ősz hajszálaim, ráadásképp erő kifejtése közben vagy épp csak úgy spontán jelentkezik remegés is. Eléggé egészséges életmódot folytatok, sportolok, nem vagyok túlsúlyos, épp ezért nem tudom mi állhat a háttérben.

2013. nov. 2. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:

menj el orvoshoz... elsőre nekem az jutott eszembe h leesik a vércukrod... eszel rendesen ?:) ősz hajszál esetleg örökölted a korai őszülést, de ... közben rákerestem itt egy cikk! [link]

ebben benne van a vérszegénység is... lehet a remegést is ez okozza... lehet csak vasat kell szedned hogy minden rendbe jöjjön... hétfőn irány az orvos! :)

2013. nov. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ezeket találtam


Causes Of Premature Graying Of Hair:

Chronic cold

Sinusitis

Faulty diet

Mental worries

Lack of vitamin B complex, iron, copper and iodine

Heredity factors

Dirty conditions of the scalp

Using electric dryers

Using concentrated hair dyes

Nutritional deficiency

Washing hair with ward water

Chronic constipation

Anemia

Hormonal imbalance

Illness and infectious diseases

Stress and anxiety

Toxic / heavy metal poisoning

Chemotherapy and radiation

Insufficient kidney energy

Vitiligo

Thyroid disease

Folic acid deficiency


itt: [link]

2013. nov. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mindenképp először vitaminokkal probálkozom, ha nem jön be akkor meg irány az orvos. Köszönöm a tanácsokat.
2013. nov. 3. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!