Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek már...

Van itt olyan, akinek már gipszelték be a lábát? Milyen volt?

Figyelt kérdés

Milyen érzés, amikor begipszelik, és utána mennyire rossz, hogy heteken, hónapokon át rajtad van a gipsz és nem tudsz cipőt húzni meg lábat mosni? Meg nem viszket?

Nem fázik benne a lábad vagy nem meleg nagyon?


(Nagyon kifordult tegnapelőtt a lábfejem, remélem nem tört el, csak kíváncsi lennék, ha mégis megszívom és elvan törve, akkor mire számítsak, milyen lesz).



2013. nov. 2. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
szia.Ha neked ez tegnapelőtt eltört volna,akkor nem lenne kedved gépezni.menj orvoshoz,valószínű zúzódás.Pihentetned kellessz és kímélned.Nézd meg ha bedagadt,éás abszolult nem tudod mozgatni akkor tört csak el.
2013. nov. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon vicces, amikor gipszelik mert még langyos és trutyiszerű a gipsz, alig bírtam visszafojtani a röhögést :D (fekvőgipszet raktak)

Viszont otthon már nagyon rosszul éreztem magamat. Egész nap csak feküdhetek és mankóval szerencsétlenkedhetek... Viszketni csak akkor fog (szerintem) borzasztóan, amikor már gyógyul és az jó jel is lehet, mert gyógyul (vagy éppen egy bőrbetegség)

Attól függ. Csak akkor fázik ha nem bugyolálod be jól. Meleg meg akkor, ha egyébként is meleg van.


Az előző válaszolónak: én is simán gépezek mert így elfelejthetem azt, ami a lábam körül történik, esetleges fájdalom, a gipsz súlya és a fekvőgipsznél az órákon át fekvés.

2013. dec. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!