Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nekem soha nem sikerül le...

Nekem soha nem sikerül le fogyni mit próbáljak ki még?

Figyelt kérdés
Én egy 12 éves fiú vagyok akit 7 éves korába otthagyott az anyja és az apja és ebbe annyira belebetegedtem hogy szteroidot kellet szednem. A szteroidot már nem szedem. A múlt nyáron próbálkoztam mindennel tornával, gyógyszerrel,gyümölccsel,zöldséggel, 1 hétig csak vizet vittem be a szervezetembe semmi mást,éheztettem magam,nem ettem zsírosat,nem ettem húst de semmi. Mindég le ment rólam egy 5 kiló de utána teljesen megállt. Egész nyáron tornáztam és akkor 7 kiló annyira keservesen ment le rólam hogy az el kébzelhetetlen. Voltunk már orvosnál (több orvosnál)és az azt mondta hogy ne aggódjunk ha tornázok akkor lefogyok. Ti mit javasoltok mit tegyek mit próbáljak még ki? Az egyik haverom a nyáron 20 kilót fogyott le. Pedig ő is ugyan ilyen kövér volt mint én. Én most 85 kg vok.

2013. nov. 3. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el a házidokidhoz. Lehet, hogy hormonprobléma miatt nem sikerül lefogynod, ezt ki kell vizsgálni.
2013. nov. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Heti kétszer 2-3 kilómétert fussál, és soha semmilyen kifogást ne fogadj el magadtól, hogy miért nem lehet az nap futni. Nem baj, ha lassú vagy, csak fuss, és ne gyalogolj. Hidd el, le fogsz fogyni.
2013. nov. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oké köszi és mit lehet mellette enni miket szabad?
2013. nov. 3. 11:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Koplalással nem lehet fogyni, attól csak visszahízik az ember. Azért nem fogysz mert nagyon rosszul csinálod. Nem attól fogy valaki ha csak vizet iszik 1 héten át (ez elég nagy hülyeség volt) Éheztetéssel sem mész semmire. Húsevést is kár volt kihagynod,hiszen kell a szervezetnek fehérje.

Mindent rosszul csináltál.

Megfelelő étkezéssel és rendszeres sporttal fogyni fogsz.

Amúgy meg, 12 évesen nem is tanácsolják hogy a gyerekek fogyókúrázzanak, mert többet ártanak a szervezetüknek mint gondolná. Növésben vagy. Az is lehet hogy 14 évesen hirtelen megnyúlsz és már nem is leszel olyan dagi..

De mint írtam normális étkezéssel, és sporttal segíthetsz magadon.

Kezd azzal hogy napi 5x étkezel. Többször de keveset-

1. reggeli

2 tízórai

3. ebéd

4. uzsonna

5 vacsora.

Ne egyél lisztes dolgokat (kenyér, nokedli stb)

Ne egyél cukros dolgokat ( felejtős a cola, nyalókák, csokik)

Egyél zöldségeket, gyümölcsöket, csirkét, halat, rizst..stb

Lehet változatosan enni, a lényeg hogy tud mit mikor..

Mellette járj el sportolni. Focizzál vagy járj futni vagy menj kondi terembe. A lényeg hogy a sport rendszeres legyen..

2013. nov. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké köszi ezt is megfogadom
2013. nov. 3. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!