Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ekcémára mi hatásos? Mi a...

Ekcémára mi hatásos? Mi a különbség a szteroidos avagy a szteroid mentes kenőcsök között?

Figyelt kérdés

Melyik a jobb ?

Nekem a szemöldök és a szemhéj között van ekcémám ... Mit használtok ami esetleg nem vény köteles ?



2013. nov. 5. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Szemöldökök, orrszárnyak kanyarulatai:

Tünet: Gyulladt, eres, hámló, korpás, seborrheás képlet

Ok: Vastagbél máj és lépkanyar fel fel lángoló krónikus gyulladása.

Tehát kenheted magad zsírral, hájjal, amíg nem teszed rendbe a belső szerveid, az csak a probléma eltusolása.

2013. nov. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Talán szakmádból kifolyólag írod ezeket ?
2013. nov. 5. 18:40
 3/5 A kérdező kommentje:
Láttam másoknak is ezeket írtad ... talán a természetgyógyászat mellett tetted le a voksod ?
2013. nov. 5. 18:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Sokszor a szteroidos kenőcsök hatásosabbak, viszont szteroidos krémet nem ajánlott hosszú ideig, tartósan alkalmazni.

Ezt neked és a bőrgyógyászodnak közösen kellene eldönteni, hogy neked melyik a jobb. Ha csak olykor fellángol, akkor a szteroidos krémek jelenthetnek megoldást, ha viszont állandóan jelen van, akkor próbáljatok nem szteroidos alternatívát találni.

Sajnos ez egy hosszú folyamat, mindenkinek más jellegű a problémája, mindenkinek más válik be. Sőt az arcápolási kozmetikumokat is meg kell válogatni, melyik az, amelyik segít levinni, illetve melyiktől jön ki jobban.


(Egyébként azt hiszem, hogy a szteroidos krémek mind vénykötelesek, de nem tudom biztosan, lehet létezik olyan, ami nem az.)

2013. nov. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is most lángolt fel télen, ha esetleg neked is ekkortájt újult ki, akkor ajánlom a Sanatopic krémet! 10-12 órás hidratálást okoz, és szépen levitte az arcomról és a szemöldökömről. Valamint a hideg szél ellen is jól véd.
2013. nov. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!