Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj még mindig a gyomrom?

Miért fáj még mindig a gyomrom?

Figyelt kérdés
Tegnap olyan délután 6 körül megettem egy durván fél zacskó chipset. (Elvileg hagymás tejfölöset, de íze az nem sok volt...) Aztán nem sokkal később elkezdett fájni a gyomrom és még mindig nem múlt el. Eddig még sosem volt ilyen problémám (ha jól emlékszem). Most miért van ez? :S 15/L

2013. nov. 7. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Fél zacskó chipstől nem kellene fájnia... Biztos, hogy attól van? Mit ettél még? Meg az se normális, hogy ennyi ideje fáj. Pontosan melyik részen? Fent a gyomorszájnál, oldalt, folyamatosan vagy hullámokban, hogy? Ha nem múlik, azért egy orvost megkérdeznék...
2013. nov. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Görcsös fájás?

Amúgy ilyen régen tartó fájdalom miatt menj orvoshoz most. Mert ha el is múlik még előjöhet máskor is.


Nekem is volt hasonló gondom, az a gyomorsavam miatt volt. Kaptam rá gyógyszert és elmúlt. Azóta meg tudom, hogy kell kezelni.

2013. nov. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát aznap reggel ettem egy müzliszeletet, a suliban két szalámis szendvicset, aztán hazaértem 3 körül, akkor sajtos tejfölös tésztát és egy kocka körtés csokit. És ott fölül fáj, de nem folyamatosan. Úgy kb percenként fáj-csak érzem-nem fáj...
2013. nov. 7. 15:08
 4/5 A kérdező kommentje:
És inkább égető érzés, de eléggé.
2013. nov. 7. 15:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj el kakálni egyet, és ne egyél ilyen vackokat!
2013. nov. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!