Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hanyatom magam mar egy hete,3-...

Hanyatom magam mar egy hete,3-szor csinaltam eddig de mindig akkor ha nagyon rosszul erzem magam kicsit kover vagyok es ugy gondolom ha ezt csinalom tokeletes leszek mert az akarok lenni mit tegyek? Bulemias vagyok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 8. 16:18
 1/4 A kérdező kommentje:
kerlek segitsetek szoljak a szuleimnek?
2013. nov. 8. 16:19
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, szólj, ennek súlyos következményei lehetnek, testileg is és lelkileg is.


Inkább menj el egy személyi edzőhöz, aki megtanítja, hogy milyen tornagyakorlatokat végezz rendszeresen és változtass a táplálkozásodon, ebben anyukád segíthet. Neten találtok sok táplálkozási tanácsot, hogy ilyen esetben hogyan étkezz.

2013. nov. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, mindenképp szólj a szüleidnek
2013. nov. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igy van, ez a Bulimia. Nekem is volt mikor tini voltam, de cask akkor csinaltam ha sokat ettem hogy nehogy kover legyek. Amugy mindig vekony voltam es jo alakom volt! Szoval ez inkabb lelki dolog szerintem. En magamtol lealltam vele mert rajottem hogy baromsag az egesz! De ha te nem vagy kepes leallni vele, mindenfele keppen menj el orvoshoz vagy szolj a szuleidnek, mert idovel szovodmenyei is lehetnek a dolognak testileg es lelkileg is.
2013. nov. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!