Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeretem a kúpot ez fura?

Szeretem a kúpot ez fura?

Figyelt kérdés
Mármint szeretem amikor kapok kúpot azt az érzést

2013. nov. 9. 11:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Milyen nemű vagy és hány éves?
2013. nov. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
12/L
2013. nov. 9. 11:50
 3/19 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Tényleg ritka, hogy valaki szereti a kúpot, főleg kamaszlány.
2013. nov. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az anális izgatás azért elég sok mindenkinek bejön. Majd később ő is rájön, hogy nem csak a kúpot lehet feldugdosni.
2013. nov. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Berakni én is szeretem magamnak. Kifejezettem jó érzés, ahogy becsusszan. Csak utána azt nem hogy olyan érzés, mintha nagyon kellene kakilnom.

Te milyen kúpot használsz? Én Mexalent szoktam, 1000mg-ost ha beteg vagyok. Nagyon hatásos.

2013. dec. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én az egészet IMÁDOM
2013. dec. 26. 14:35
 7/19 A kérdező kommentje:
Én úgy is szeretem ha más nyomja be
2013. dec. 26. 14:39
 8/19 anonim ***** válasza:

12 évesen más nyomja be?! :S De mért? Nem vagy már kisbaba.

Azt lehet hogy én annyira nem szeretném. Saját magamnak szoktam beadni.

2013. dec. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Én szoktam feldugni csak egy pár hete a suliba nem éreztem jól magam és az ofőm elküldött a suli orvoshoz és ő lázcsillapító kúpot adott és ő dugta fel ( először nem tetszett) és még talán jobban élveztem hogy más dugja föl főleg hogy az orvos kedves és lassan csinálta így még tovább élvezhettem meg utána összefogta a seggem húú nagyon jó volt ezen kívül még volt egy eset hogy orvos dugta föl
2013. dec. 26. 23:29
 10/19 anonim ***** válasza:
Ja, az más. Ha orvos rakná be, attól lehet én se idegenkednék annyira. De nekem eddig ha adott is orvos kúpot, odaadta és azt mondta menjek ki a mosdóba és rakjam be magamnak.
2013. dec. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!