Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy látszódjon...

Mit csináljak, hogy látszódjon rajtam pár tünete hogy beteg vagyok? Vagy mit egyek hogy hányjak?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne most pár nap szünet az iskolából, de nem akarom elpazarolni a szülői igazolást, és anyámnak ezt nem lehet elmagyarázni hogy nagyon muszáj most pár nap szünet, nem érzem magam teljesen jól, fáj a fejem meg a hasam, de ez nem elég indok hogy ne menjek iskolába. be kellene lázasodnom vagy hánynom kéne, mit tegyek? segítsetek légyszi, ja és az ha megfázok az sem elég indok hogy itthon maradjak.
2013. nov. 10. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Kréta.

Hánytatónak meg emberi ürülék, ami nem a sajátod.

2013. nov. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem akarok olyan durva dolgokat csinálni magammal, kicsit szarul vagyok amúgy is, de mit színleljek? mert az előbb mértem lázat és nem vagyok lázas...

de kicsit szédülök fáj a fejem meg a hasam

2013. nov. 10. 18:34
 3/3 A kérdező kommentje:
Most csináltam meg a leckémet is, meg mindent tudok, csak 70 km-re van az iskolám és kollégiumos vagyok, és hát most jó lenne 2-3 nap szünet, de viszont hétfő kedd az gyakorlat arról meg nem akarok hiányozni, szóval kedd délutántól kellene betegnek lennem annyira hogy kiírjon az orvos onantól
2013. nov. 10. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!