Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az Augmentin segít a torokgyul...

Az Augmentin segít a torokgyulladáson? Mennyi idő múlva hat?

Figyelt kérdés

Harmadik napja nem tudok enni, ma már inni sem, ha pedig megpróbálok, mintha penge vágna belé és kicsordul a könnyem.

Voltam házidokinál, Augmentint íratott fel. Mikor fog hatni? Megveszek már egy pár kanál ételért..



2013. nov. 12. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Figy,én nem bízok ezekbenaz antibiotikumokban,ha megfázok vagy vírust is kapok el,inkább 1 hetet kínlódok...azt csak elmúlik majd,tudom szarabb,de én nem mérgezem magam,igyál ezer mg C-vitamint,sok folyadékot,meleg teát....és hatni fog,Forró húsleves lehetőleg tyúthúsleves.
2013. nov. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Az augmentin egy antibiotikum amit legfeljebb egy hétig szedhetsz. A hatása attól függ, hogy hány szemet veszel be naponta. Èn is szedtem de nekem nem használt.
2013. nov. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Amúgy én C vitamin és Calcium injekciót szoktam inni.
2013. nov. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én sem szoktam gyógyszert szedni, de ez most az hogy muszáj valamit szednem mert ez nem állapot hogy 3 NAPJA NEM ESZEK, és ma már nem tudok inni.

Mézes tea is jó esetleg? Egyáltalán ma fogok tudni enni? Nem látok magam előtt mást csak az ennivalót, hogy ehessek, de nem tudom lenyelni...

2013. nov. 12. 19:57
 5/8 Bárzsing ***** válasza:
Calcimuscot igyál, nekem volt hasonló, az segített. Meg még a 100%-os narancslé volt jó, de az kevésbé volt hatásos.
2013. nov. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ami ilyen 5 ml ampullában van?
2013. nov. 12. 20:21
 7/8 A kérdező kommentje:
Olyan van itthon kivételesen. Méz sajnos sosincs nálunk mert nagyon drága.
2013. nov. 12. 20:22
 8/8 A kérdező kommentje:
Bár 2 órája vettem be ezt az antibiotikumot, lehet nem jönne ki jól a kettő.
2013. nov. 12. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!