Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kb ket hete kezdtem el egy...

Kb ket hete kezdtem el egy antibiotikum kurat az aknes arcborom kezelesere, szulinapom lesz es legalabb egy keveset szeretnek inni, lehet belole baj vagy csokken a hatasa?

Figyelt kérdés
Mit ajanlotok, ne igyak egyaltalan, ne vegyem be aznap a gyogyszert vagy nem lesz belole baj? Kerem, hogy csak azok valaszoljanak akik tenyleg komoly valaszt tudnak ra adni.

2013. nov. 16. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy nagyon keveset ihatsz. Mondjuk két pohártól még nem lesz bajod.
2013. nov. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hallgass nyugodtan az első hozzászólóra. De mivel már volt ilyen kérdés, szinte biztos vagyok benne, hogy mindjárt jönnek a károgó varjak:


Nemszabadantibiotikumra. Kárkárkárkár...


No rájuk ne hallgass!

2013. nov. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan ihatsz. Sokan nem tudják,de altatókra,nyugtatókra,antihisztaminra és a Klionra TILOS inni. Meg persze egyéb olyan gyógyszerekre,amiket viszont csak úgy,hétköznapi esetekben nem kap az ember.

Persze ez nem azt jelenti,hogy idd részegségig magad.:)

2013. nov. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, vannak amikre kifejezetten veszélyes inni, de ez a kérdés nem erre irányul, hanem a hatására. Eleve az alkohol nem tesz jót az aknés bőrnek, meg egy antibiotikum kúrát is tönkrevághat. Azért írtam, hogy csak keveset igyon. Szülinapon koccintani kell, ez jár, de egy aknés bőr elleni antibiotikum kúra alatt ennél több alkoholt nem célszerű fogyasztani.
2013. nov. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!