Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit mutat a hőkamerás testelem...

Mit mutat a hőkamerás testelemzés?

Figyelt kérdés

Mennyire megbízható ez a módszer? Mit mutatnak a színek.

Voltam ilyenen. Minden résztvevőnek a keze és a lába kék volt. Azzal ijjegettek minket, ha lehet így írni. HOgy gond van a keringéssel. De amikor egy kisbaba keze lába is hideg?

Akkor annak is baja van?

Okosan mondták hogy a cigi, a pia.. a stressz..


Mi az igazság?

Vagy csak annyi hogy a végtagok vannak a legmesszebb a szívtől. Idézőjelben persze. Meg nem is létfontosságú szervek. És ezért elég nekik annyi vér amit kapnak. Ezért kékek???


Mi az igazság?


Az okos válaszokat előre is köszönöm!



#egészség #hőkamera #testelemzés #mágnesterápiás készülék
2013. nov. 19. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Termékbemutatókon szoktak ilyet csinálni, úgy állítják be a szinskála referenciértékét, hogy kék legyen a karod. A felbontás a lényege. A Impulseres matracbemutatókon rossz minőségű panelekre alkalmas, emberre alkalmatlan hőkamerát használnak alacsony felbontással
2013. nov. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elképzelhető. Nincs ilyennel tapasztalatom. Csak érdekelt volna hogy mi is a helyzet..
2013. nov. 20. 12:30
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Á hagyjad az ilyen hülyeségeket szerintem humbuk az egész. Én egy biorezonanciás állapotfelmérésen voltam és teljes csalódás volt az egész.

a nő olyan kis bizonytalan volt ráadásul a hülye elszólta magát hogy a főnökasszony azt mondta hogy ezt meg ezt mondja....

Megállapították hogy szinte mindenre allergiás vagyok kutyától a hagymán keresztül őszibarackig....

NEm hittem el így elmentem bőrgyógyászatra ahol prick teszttel és vérből is megállapították, hogy az ég világon semmire nem avygok allergiás. Tulajdnonképpen nekem sosem volt semmyilen szokatlan tünetem bármit ettem vagy bármi közelében(kutya) lettem volna.

Szóval ők úgy állítgatják a dolgokat, hogy a műszer ne valós értékeket mutasson.

Így az ilyen íriszdiagnosztikától kezdve hasonló módszerekben nem nagyon bízom.

2014. jan. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!