Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véres a székletem. Illetve...

Véres a székletem. Illetve lenne ha ki tudnám nyomni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom undi de segítsetek pls. él óráig ülök a wc-n már különböző pózokat találok ki, de sehogy se silerül. Már majdnem kint van, de nem tudom kinyomni. És mikor feladom és kitörlöm véres a wc papír. Mit tudok tenni ez ellen? Mivel lazítsam fel a székletem? Mert mar görcsöl a hasam de nem tudok kakilni
2013. nov. 20. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
K**vagyorsan menj orvoshoz mert komoly gondokat okozhat. De nem kell egyébként aggódni, ajánl majd valami jó taját ami fellazítja a "terméket", olyan lesz mint a püré. :D
2013. nov. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Teát ajánl, nem tájat. Bocs :D
2013. nov. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Glicerin kúpot vegyél, kb 5 perc alatt beindítja. Végbélrepedésre pedig Reparon kenőcsöt.
2013. nov. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyen lazább hashajtót vegyél be. Pl: stadalax.
2013. nov. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor szoktam egy kúpot benyomni és szinte rögtön segyt, vegyél a gyógyszertárban.
2013. nov. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban kapható : ricinusolaj .
2013. nov. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem gyógyszerrel szeretném megoldani, mert már egy ideje 3-4 naponta van szèkletem. De eddig mindig összejött a dolog a végén, de most nem. Érzem az ingert, bugyborog a gyomrom, de végbélnyílásban megakad a székletem. És ilyen érzéssel felállni a wc ről szörnyű.
2013. nov. 20. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!