Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Holnap reggel oltanak H1N1...

Holnap reggel oltanak H1N1 ellen. Fáj közben? Délután megyek vezetni, nem lesz gond?

Figyelt kérdés
2009. nov. 19. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem maga az oltás egyáltalán nem fájt, utána másnap egy kicsit fájt a kezem, de egyáltalán nem zavart a vezetésben, inkább akkor éreztem amikor nyomkodtam.

2009. nov. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
NE OLTASD BE MAGAD MER MEGHALSZ.
2009. nov. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
lol?
2009. nov. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
77%

Engem is holnap oltanak be vele:S

de én még nem vezetek:D

17/L

2009. nov. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nekem abszolút nem fájt sem akkor, sem utána. Biztos, hogy tudsz vezetni !
2009. nov. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi, eléggé félek az injekcioktol :) de akkor ezekszerint ez se lesz másabb mint a többi kötelező védőoltás :)

csak oszttársaim mesélték, hogy fájt utána a karuk

2009. nov. 19. 19:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Karod fájhat utána, az szinte minden víurs elleni védőoltásnál így van, annó amikor 15 hónaposan egyszerre kaptad a kanyaró, a mumpsz és a rózsahimlő elleni oltást akkor is így volt, csak már nem emlékszel.
2009. nov. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is megkaptam, már 3 napja, de még kicsit fáj, ha nyomkodom vagy ha a magasba kell emelni a kezem. amúgy mindent ugyanúgy tudtam csinálni én is.
2009. nov. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!