Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az anyajegyek leszedése...

Bratilla kérdése:

Az anyajegyek leszedése mennyire ajánlott? És mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2013. nov. 23. 17:36
 1/5 anonim válasza:
Miért szeretnéd leszedetni?:o
2013. nov. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak a legszélsőségesebb esetben és ha az erre szakosodott bőrgyógyász jóváhagyja.
2013. nov. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az enyémet ha jól emlékszem 20-25 ezer forintért szedték le, varratszedéssel, utólagos heti vizsgálatokkal, sőt még minden évben vissza kell mennem egy rutin ellenőrzésre. Szerintem azt hogy mennyire ajánlott az orvossal kell megbeszélni. Nekem szépészeti műtétnek indult mert az arcomon volt,de kiderült, hogy "elrákosodott". Ha kritikus helyen van, ahol esetleg belekaromlhattál, vagy akármi baja lehetett én mindenképpen ajánlanám a vizsgálatát.
2013. nov. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha kiálló és sérülhet,leszedetném.Nekem volt két ilyen anyajegyem,az egyik a hátamon melltartó vonalában,a másik bikini vonalon.A hátamon nem túl szép a heg,pedig nem vagyok keloidra hajlamos.A bikini vonalnál nagyon szép lett.Valószínű a hátam már nem érdekelte a dokit,mert nem adtam lóvét.Más orvos is megjegyezte,nem egy szép munka.Tb alapon csináltattam.Most már meggondolnám,vagy inkább adnék egy 10-est a dokinak,hogy szép legyen.
2013. nov. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem rossz helyen volt. Nyakamnál a póló vonalánál és a derekamnál gatya volánban egy nagyobb. TB fizeti. Eléggé veszélyes mert folyamatos irritációtól begyulladhat rosszabb esetben elrákosodhat.
2013. nov. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!