Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A sós tej nálatok bevállt...

A sós tej nálatok bevállt mikor meg akartatok betegedni? Vagy melyik modszer a legjobb?

Figyelt kérdés
Az este Tüsszögtem köhögtem fujtam az orrom megállás nélkül.Reggel holt fáradt voltam.Ezért anyukám hagyott othon maradni.De amikor apám meghallotta ugy elkezdett cirkuszolni.Most megszeretném mutatni neki h igazam volt.És kérlek ne kössetek belém. A válaszokat elöre is köszi.

2013. dec. 4. 20:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha a sós tejtől meg lehetne betegedni, az emberek kipurcannának a sajttól. Inkább apukáddal itass egy kis langyos, mézes tejet, az lenyugtatja, és abbahagyja a hisztit.
2013. dec. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sós kávé,instant hányás :D
2013. dec. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor mondjatok modszereket mert itt ausztriába pénteken ugy is szünet.És szeretném a holnapi napot is megúszni :D.
2013. dec. 4. 21:00
 4/13 anonim ***** válasza:
1 napt bírj már ki, ne legyél ekkora rinyapina.
2013. dec. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Am mennyi idö alatt mulik el akkor a hányás?És mennyi sót tegyek bele?
2013. dec. 4. 21:03
 6/13 A kérdező kommentje:
Jah igaz de olyan jó lenne egy hosszú hétvége :D
2013. dec. 4. 21:04
 7/13 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg sós langyos víz. Kávét nem tok csinálni tul nagy lenne a zaj és anyám meghallaná.
2013. dec. 4. 21:11
 8/13 anonim ***** válasza:
A sós kávétól sem fogsz hányni, nemhogy a sós langyos víztől. Én ittam már sós kávét, mert véletlen összekevertem a cukortartót a sótartóval, és semmi bajom nem lett tőle. Meg feltételezem, úgysem apád lába elé hánynál. Ha akarsz, kijöhetsz a mosdóból hányás nélkül is reszkető lábakkal nyöszörögve, mintha hánytál volna. Szimulálni is lehet, miért akarsz mindjárt rosszul lenni?
2013. dec. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem is kellene közösségbe menned ilyen betegen. Mond azt, hogy hányingered van és bujkál benned valami.
2013. dec. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Apám csak azt veszi be amit lát xD
2013. dec. 4. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!