Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti voltatok már úgy igazán...

Ti voltatok már úgy igazán részegek? Milyen gyakran szoktatok inni? Elítélitek a füvet?

Figyelt kérdés
Megsúgom, hogy ha már egyszer is voltál részeg, drogos vagy. Az alkohol drog és keményebb mint a fű. Tény. Ja és fizikai addikciót is kialakít, amíg a fű nem. Rá vagytok szokva, de áltassátok csak magatokat. Csak pár sörike hétvégente, persze ;)

#ital #alkohol #fű #drog #függősség.
2013. dec. 10. 15:00
1 2
 1/18 anonim válasza:
62%
Igen, voltam nagyon részeg. Többet nem szeretnék az lenni. És azért mert szombat este megiszok egy pohár bort a vacsi mellé, még nem vagyok drogos. Füveztem, kb 3x. De láttam embereket teljesen tönkremenni a fűtől. Ilyen szempontból elítélem.
2013. dec. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%

Amikor először voltam részeg 17 évesen, akkor egy ideig nem kívántam az italt mert a sok hányás rossz volt, 2 évvel ezelőtt olyan sokat ittam hogy megbotlottam és egy kirakat üvegét betörtem a fejemmel, szétvágta a szilánk a szemöldökömnél meg az arcom alját


Akármit is mondasz csak az van rászokva aki kényszerből iszik, pl most elkezdtem edzeni és olvastam hogy a pia hátráltat, és mivel nekem nem elég egy két sör, hanem bort is szeretek mellé inni, ezért hanyagolom most

21/F

2013. dec. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Sulis koromban viszonylag sokat ittam, mostanában már szinte semmit.

Többet utoljára tavaly szilveszterkor ittam de akkor se voltam részeg, 2 koktél volt bennem, összesen 5-6 felesnyi röviddel.

Utoljára igazán részeg talán 2-3 éve lehettem, miután végeztem egyetemen még jártunk erre-arra, talán egy borfeszt volt az utolsó.

Mindig is szociális ivó voltam, lassan eltűntek az alkesz barátok, én meg minek igyak, már nem is nagyon bírom, meg utáltam mindig is másnapos lenni.

A füvet 20 éves korom körül próbáltam ismerősök révén, de valahogy nem hatott. Nem lett se jobb se rosszabb, ha megkínáltak vele szippantottam, de utána inkább mellőztem, minek ha semmi se történik tőle.

Mások dőlnek jobbra-balra, flashelnek a reklámon, röhögnek az egyszarvún, én meg csak csodálkozom, nekem miért nincs semmi.

Persze azért gondolok rá, milyen jók is voltak régen a bulik, de tulajdonképpen nem is azért mert berúgtunk, hanem mert jó volt a társaság, jó dolgokat csináltunk, szórakoztunk.

2013. dec. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
nem voltam ugy igazn részeg még soha, és leitélem a füvet. Mégpedig azért mert illegális. Sajnos nem egy iserösöm van aki fűvel kezdte és már messzze mentehtetelen drogos (kokainozik a mésik koko plusz bnéha heroin), nem mindneki birja ki hogy megállja a fűnél, na én ezért itélem el. Férjem szerint pl legalizálni kéne a füvet ö annó gimisként rendszeresen szivott de volt annyi esze hogy mást nem próbált ki. Mondjuk ö a cigire sem tudott soha rászokni.
2013. dec. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Részeg nem voltam, de ittam már egy pohár bort, vagy sört ami a fejembe szállt, és most már hosszú évek óta még egy korty alkoholt sem iszom. És igen, elítélem a füvet.
2013. dec. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Arnold901005 ***** válasza:
Egyetlen egyszer voltam full részeg, azt hittem, hogy ha jól leiszom magam, majd nem fáj a valóság (gyászoltam éppen). Utálom a piát, azelőtt és azóta sem ittam. Nem értek egyet azzal, hogy aki egyszer is iszik, az már drogos. Igen, elítélem a füvet.
2013. dec. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

"Nem értek egyet azzal, hogy aki egyszer is iszik, az már drogos. Igen, elítélem a füvet."


és aki egyszer szív? Azt sem tartod drogosnak?

2013. dec. 10. 16:28
 8/18 Arnold901005 ***** válasza:
Nem tartom annak. Ha csak egyszer szív, miért lenne drogos? Akkor drogos, piás, dohányos, stb. valaki, ha rendszeresen fogyasztja az adott dolgot.
2013. dec. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Nem vagyok drogos, azért, mert az elmúlt 5 évben 3x füveztem. Kipróbáltam, annyira nem nagy szám. Azt ítélem el, hogy van aki napi szinten él vele. Nagy a külömbség.
2013. dec. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha a boltban az egyik részleg lenne a füves, szépen kitéve, legális lenne, senki nem inna...
2013. dec. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!