Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pár hete egyáltalán nem érzem...

Pár hete egyáltalán nem érzem magam kanosnak, és a cerka nem szokott magától felállni. Ez lehet csak ideiglenes, vagy kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés
Megjegyzem, hogy rosszul alszok, és ezért nem vagyok kipihent, heti 3x gyúrni járok suli után, és még mielőtt edzeni mennék, gyakran nagyon kimerültnek érzem magam. Múlthéten edzés után lebetegedtem, és most egész héten itthon voltam. Megjegyzem már kevésbé zavart az alvásom, mert változtattam 1-2 dolgon, de viszont sokáig alszok.
2013. dec. 12. 21:22
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy kipihent, kimerült vagy, beteg is voltál. Biztos ez így sok volt együtt. Szerintem csak ideiglenes és rendbe jön, ha majd erősebbnek érzed magad. De ne görcsölj rajta, mert lehet, hogy az is árt.
2013. dec. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!