Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mire kell figyelni, ha ingával...

Mire kell figyelni, ha ingával felmérem a lakásban az esetleges elektromágneses sugárzást?

Figyelt kérdés

A sokszor olvasott módszerrel: cérnára, vékony madzagra arany gyűrűt téve nekem mindenhol forog, vagy elmozdul :)), hol előbb, hol később... Néhol érezhető, mintha valami "húzná" egy irányba.


Kérem, akik viccet akarnak csinálni a kérdésből, most ne írjanak. Nem azért, mert nem tudom értékelni, hanem mert komolyan érdekel, amit kérdeztem.


2009. nov. 24. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Az elektromágneses sugárzást hullámhossztól függően (mely a rádió-, mikrohullámokon, infratartományon, látható fényen majd UV sugárzáson keresztül, egészen a lágy, majd kemény röntgensugárzásig terjed), ezerféle eszközzel lehet mérni, de az arany gyűrű nem tartozik közéjük.

Ingával régebben kerestek kőolajat (ld. Eötvös-féle torziós inga), de ez gravitációs elven működik, nem elektromágneses tereket "érzékel".

De ha a gyűrűt lecseréled egy kicsi mágnesezett tűre, akkor az be fog állni É-D-i irányba :)

2009. nov. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :))

Bocs, lehet, hogy hülyeséget írtam, a vízerek és mindenféle káros hatások felmérésére gondoltam, az sem arany tárggyal megy? Nem akarok egyszerre radiesztéziával foglalkozó embert hívni, de ha nekem is az jönne ki, akkor talán sikerülne rávenni a páromat...

Hogyan lehet ezt egyszerűen, különleges eszközök nélkül felmérni?

2009. nov. 24. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!