Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez súlyos Depresszió vagy...

Ez súlyos Depresszió vagy csak pánikroham?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok 2 éve érzem hogy hogy nem szeretnek, lenéznek nagyon sokan,bántanak stb sokszor van eszembe az öngyilkosság próbálkozásom is volt már! Már félek kimenni az utcára szégyellem feszült vagyok sokszor a Buszon is ha valaki rám néz akkor is már félek és ez sokszor van!!! magam szégyenlem magamat apum is nagyon belém gázol mindig bánt lelkileg mivel elváltak a szüleim!! nagyon érzékeny vagyok!!! :( szakácsnak tanulok de nincs célom ürességet érzek nincs barátaim egyedül vagyok!! és kérlek normális válaszokat mert már nem bírom tovább napról napra rosszabb és sajnos Búcsú levelet is írtam:(

Eddig a szomorú zenék amik kicsit lelket adtak nekem de már azok sem és félek :(((



2013. dec. 15. 00:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Generalizalt szorongás, szoc. fobia, depresszió. Panikrohamnal: testi tünetek jelentkeznének amiket valójában te kepzelsz be, pl legszomj, halalfelelem, szivdobogas erzes, ajulas erzes. Szakemberhez menj aki meghallgat stb. Cipralex gyógyszert kéne szednef szorongasoldo és nem antipszichotikum,emellett koltozz a másik szulohoz hátha így madik városba kerülsz új közösségbe.
2013. dec. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha orvost nem akarsz akkor ha már ennyire nem számít az életed gondolj bele miért számítana neked jobban a másé is.Ha ennyire nem érdekel a sorsod akkor a másoké se érdekeljen.Rád néznek,megszólnak ne érdekeljen,barátaid amúgy sincsenek akkor meg miért állsz szomorúan ahhoz hogy milyen a világ körülötted.Örülj hogy nincs vesztenivalód.A szomorú zenéket meg hanyagold."Ennyi az élet a pina meg a pénz,és nem érdekel a józan ész,csak szanaszét szopatom és kész"
2013. dec. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem is! A szomorú zenéket mindenképp hanyagold. A barátok meg nem is mindig azok. A másik szülőhöz költözés szerintem a legjobb megoldás. Új környezet sokat segíthet. És lehet hogy ott barátaid is lesznek!
2013. dec. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat véletlenül nem Dániel a neved?
2013. dec. 22. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Menj el pszichiáterhez, segíteni fog. Írj naplót, és nekem pl az is segít ha minden nap feljegyzem 1-5 között milyen napom volt, és statisztikát készítek... Ha egy hónapról a másikra javul, akkor úgy érzem haladok... Vannak ilyen apróságok, amikkel le lehet kötni magad, a gondolataidat, megtalálni azt amivel önmagadban tudod tartani az erőt.

Nem gáz, ha szomorú zenéket hallgatsz, az se ha elmerülsz ebben a fájdalmas érzésben...csak közben gondolj arra, hogy holnap már másik nap lesz, nem lesz ugyanilyen mint ez a mai, lehet sokkal szrabb lesz, de mi van ha lesz valami új, valami jobb...


Ez egyébként súlyos depressziónak tűnik, így egy enyhébb antidepreszánzs is lehet segíteni pl Escitil.

2017. máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!