Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 éve néptáncos vagyok....

Pettam.96 kérdése:

14 éve néptáncos vagyok. Januártól korzettet kell hordanom a gerincferdülésemre. Szerintetek folytathatom a táncolást, vagy abba kell hagynom?

Figyelt kérdés
2013. dec. 15. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
tán az ortopéd orvosodat kellene kérdezni....
2013. dec. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz normális kommentet írni akkor inkább ne kommentelj! ;)
2013. dec. 15. 13:35
 3/8 anonim ***** válasza:
igaza van az elsőnek, erről az orvost kell megkérdezni...
2013. dec. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, de ezt normálisabban is meg lehetett volna fogalmazni az elsőnek és gondoltam olyan ír kommentet aki tud erről valami pontosabbat.
2013. dec. 15. 13:50
 5/8 anonim ***** válasza:
???? mi van???????????
2013. dec. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nekem volt ilyenem, és ugyanúgy éltem az életemet.

Amikor olyan tevékenységet akartam végezni, ami nemigen ment volna úgy, hogy rajtam van, akkor úgy döntöttem, jó, akkor most márpedig leveszem és kész. Biciklizni pl. másképp nem lehetett volna. De nyilván úszáshoz is le kellett venni, márpedig úszni egyenesen az orvos küldött. Túrázni se abban jártam, bár ismertem olyan elvetemültet, aki úgy ment túrázni is. Ma már nem kell hordanom.

Mivel fogalmam sincs a gerinced állapotáról, a te esetedről nem mondhatok semmit, mivel pl. lehet, hogy a néptánc túl nagy rázkódás lenne neki. Én biztos jártam volna a saját gerincemmel XD, de nekem nem volt súlyos bajom, fájni sose fájt pl. Kérdezd az orvost.

2014. jan. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :) Úszni engem is küldött az orvos meg gyógytornára is, mert 31 fokos a görbület a gerincemen. Fájni szinte egyáltalán nem fáj, néha előfordult már, hogy fájt de akkor inkább azért mert kényelmetlenül feküdtem. Április végén leszek 18 szóval elég későn vették észre. Neked mekkora volt a görbület, és mennyire hozta helyre a korzett ? Meddig kellet hordanod ? Köszi :)
2014. jan. 5. 18:25
 8/8 anonim válasza:
Szia! :) nyugodtan táncolj, de korzettben :) amugy is: korzettben barmi lehetseges ;) udv: egy fuzos lany :) (nyugodtan irj)
2015. júl. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!