Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez megárthat az egészségnek?

Ez megárthat az egészségnek?

Figyelt kérdés

Ebben a tanévben 4szer berúgtam, kb hónaponta egyszer, de akkor eléggé(bár emlékezetkiesésem nem volt). Most szilveszterkor is valószínüleg ez lesz. Ez megárthat az egészségemnek?

(Igen, hülye embe vagyok)


2013. dec. 17. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
A fene tudja,mennyire érzékeny a szervezeted az alkoholra. Van aki sokat ihat,mégis nagyon sokáig nincs komoly betegsége,van aki viszont igen hamar leépül. Nem vagyok absztinens,de azt nem értem,hogy miért jó berúgni,akárcsak egy buliban is. Rosszul leszel,nem tudsz szórakozni igazán, ... Nem jobb az,hogy jól mulatsz,táncolsz,stb., mint esetleg egy sarokban okádsz és ocsmány vagy?!
2013. dec. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet bajod tőle. Kivéve ha részegen megütöd valamidet, elütnek, meghalsz, stb. De maga az alkohol ilyen mennyiségben nem okoz kárt.
2013. dec. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!