Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Veszélyes lehet gyerekgyógysze...

Veszélyes lehet gyerekgyógyszerekben, vitaminokban az aszpartam?

Figyelt kérdés
Miért tesznek gyerekgyógyszerekbe, vitaminokba aszpartamot, ha az annyira veszélyes anyagnak van beállítva???

2013. dec. 18. 16:36
 1/2 anonim ***** válasza:

google a barátod ......


Az aszpartám hatásai - Miket okozhat az aszpartám fogyasztása?

A 90-es években kezdődött, hogy emberek megmagyarázhatatlan betegségekkel, tünetekkel fordultak orvoshoz, a tudomány pedig széttárta karját: nem tudtak rájönni, mi okozza a bajt. Az aszpartám mellékhatásai lehetnek fokozatosak vagy azonnali reakciók is. Dr. Lendon Smith amerikai orvos szerint rendkívül sok ember szenved az aspartam káros mellékhatásaitól, de fogalmuk sincs, hogy a gyógyszerek, a különböző kezelések és gyógynövények miért nem enyhítik a tüneteiket.


Több mint 90 mellékhatást tulajdonítanak az aszpartám fogyasztásának. Hihetetlennek tűnik, nem? Pedig nagyon is igaz! (Az aszpartám a vérbe kerülve lebomlik, és így képes keresztülutazni az egész testen, és bármilyen szövetbe lerakódni. A ciklamáttal vagy a szacharinnal ellentétben, szervezetünk az aszpartámot megemészti.)


Az FDA-hoz mindössze néhány év alatt több mint tízezer NutraSweettel kapcsolatos panaszbejelentés érkezett, amely az összes beérkező panasz 80 százalékát tette ki! Ennek ellenére az Élelmiszer- és Gyógyszerellenőrző Hivatal semmit sem tett annak érdekében, hogy tájékoztassa a közönséget, akik egyértelműnek gondolják, hogy ha egy termék agyon van reklámozva, az csakis egészséges lehet.

2013. dec. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előző vagyok! Nem csak az aszpartam veszélyes. A különböző adalék anyagok, a tartósítószerek, a színezékek, a natrium-glutamát, az E betűs adalékok, stb.

Rengeteg veszélyes, szintetikus méreg van mindenben. A piperék is tele vannak. Hogy miért teszik bele? Mert pénzről szól minden.

2013. dec. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!