Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti is sokat forgolódtok...

Ti is sokat forgolódtok éjjelente? Nekem 10 percenként át kell fordulnom egyik odalamról a másikra. Félálomban be sem tudom mindig takarni magam rendesen.

Figyelt kérdés

2013. dec. 28. 01:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én is az előbb próbáltam elaludni,de csak forgolódtam.nem tudok aludni.:(
2013. dec. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Nálam is általánossá vált!
2013. dec. 28. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én se, de az a baj, hogy én egyébként sem tudok sokáig csak az egyik oldalamon feküdni :(
2013. dec. 28. 02:14
 4/13 anonim válasza:
69%
En nem forgolodok, ahogy elalszok, ugy kelek. :)
2013. dec. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mindenki forgolódik álmában. Ez a természetes. Ha valaki azt mondja,ő meg sem mozdul,ugyanúgy ébred fel,ahogy lefekszik az is. Csak éppen olyankor ébred fel,amikor ismét ugyanabban a helyzetben van.
2013. dec. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
En komolyan nem forgolodok! Aludtak mar mellettem tobszor is, es ok is megerositettek, hogy nem forgolodok.
2013. dec. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Kedves 6! Akkor figyelj oda,mert beteg vagy :)

De a hülyeséget félre téve,vannak az alvásnak szakaszai,amikor tényleg nem mozdulunk,de ez nem végig van így.

2013. dec. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én elalvás előtt is sokat forgolódok :(
2013. dec. 29. 22:57
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy nem igazán kényelmes az ágyad? Vagy rossz helyen van? A lányom sokáig nagyon nehezen aludt el,sokat mocorgott. Végül eljutottunk oda,hogy bár nem hiszek benne,de nem is tagadom,elhívtunk egy nőt,aki "bemérte"az ágyakat és azt mondta,hogy az övé pont egy vízér felett van. Átrendeztük a szobát és azóta nincs vele gond.
2013. dec. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Az ágy kényelmes, de a probléma nem is az, hogy nem alszom el hamar, hanem az, hogy nem tudok sokáig ugyanazon az oldalamon feküdni. Kicsit a derekam is elkezd fájni olyankor. Korábban nem vettem észre, csak mostanában. Amúgy még 30 éves se vagyok.
2013. dec. 30. 08:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!