Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől alszok folyamatosan?

Mitől alszok folyamatosan?

Figyelt kérdés

Már fél éve egyre jobban aluszékony vagyok és nincs sok energiám. Nem tudom mi van velem, de mostanában kedvetlen vagyok, alacsony energiaszintű.

Fél éve aluszékony... folyamatosan elalszok, nem tudok felkelni....stb. Próbáltam reggelente energia italt inni, hogy ne legyen rossz a kinézetem az álmosságtól, ha megyek valahova, de még az sem jó most már. Eleinte jó volt.

Nem tudom mi okozza, de sokat alszok... túl sokat is és keveset vagyok fent. Ha meg ébren vagyok, akkor állandóan le vagyok lassulva...! Legalább 12-13 órát alszok(nem mindig, de mostanában gyakori), amúgy 10 órát. Ez már sok nagyon....! Alig tudok felkelni.

Aki tud segítsen!



2013. dec. 29. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetsz esetleg vérszegény?

Én nem vagyok az csak szimplán életunt, nálam ez okozza az állandó aluszékonyságot.

Nem lehet,hogy egy kis depresszió is közrejátszik? Attól lehet fáradtabb az ember.

2013. dec. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
A szervezeted el van savasodva. Ezen csak magad tudsz segíteni az életmód változással.
2013. dec. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál?Egy vérvétel nemártana.
2013. dec. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Vérvételem nem olyan rég volt és minden rendben.

Ludiomilt szedek sajnos ideggyengeség miatt. Ne már, hogy ezt is a depresszióm okozza....!!!! Te jó ég!

2013. dec. 29. 22:01
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgymond... eléggé komoly depressziós állapot miatt szedem. Novembertől. Voltak olyan napok, hogy csak feküdtem, aludta és sírtam. Most még hagy ám...
2013. dec. 29. 22:03
 6/8 A kérdező kommentje:
aludtam*
2013. dec. 29. 22:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Pedig sajnos hozzátesz egy lapáttal a depresszió.

Én a helyedben nem szednék gyógyszereket, csak ártanak mintsem használnak de te tudod. Még azt is megkockáztatom,hogy talán a gyógyszerek miatt vagy fáradt.

Hosszútávon egy gyógyszer szedése sem tesz jót.

2013. dec. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem szedem mindig, csak akkor, mikor szükséges. Az orvos elmondása alapján szedem. Volt, mikor rendszeres volt, de már ritkábban kell.
2013. dec. 30. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!