Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeretném a fülem kitágítani,...

Bitangjó kérdése:

Szeretném a fülem kitágítani, de még nincs kiszúrva? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, h ha kiszúrom a fülem 1,3as tűvel akkor belerakhatom rögtön a legkisebb fültágító tüskét (most nem tom pontosan mekkora)? Természetesen mindent fertőtlenítve meg ilyenek. Köszi.

2013. dec. 30. 18:00
 1/4 anonim válasza:
100%
Nem nagyon kéne rögtön.. Egy hetet legalább várj amíg gyógyul.
2013. dec. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj nincs fülbevalóm a gyógyuláshoz egy hét miatt meg nem igazán szeretnék kidobni 1-2 ezer forintot. De majd meglátom mi lesz :)
2013. dec. 30. 18:58
 3/4 anonim válasza:
Első vagyok: nem kell ezer forintokért fülbevalót venni, általában a bizsu boltokban is egész jó minőségű kapható. Az én fülemben 290ft-os fülbevaló volt teljesen megfelelt :)
2013. dec. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja értem. Csak mindenhol ezt a gyógyfülbevalót olvastam, az meg orvosi fém ha jól tudom. Gondolom az meg nem 2-300ft :)
2013. dec. 31. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!