Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet lelki alapja ezeknek a...

Lehet lelki alapja ezeknek a tüneteknek?

Figyelt kérdés
Hajlamos vagyok bebeszélni magamnak dolgokat.. minden kis hülyeséget felfújni és a legrosszabbra gondolni mindig így van ez most is. Szoktam érezni végtag ( főleg láb ) fájást meg néha a mellkasomban is érzek nyilaló fájdalmat és ezek a tünetek nagyon megijesztenek. Ilyenkor olyan nehéznek érzem magam amikor levegőt veszek akkor is. Olvastam, hogy ezek a tüdőembólia jelei is lehetnek. Vagy ugye a végtag fájdalom mélyvénés trombózis jele is lehet. Lelkileg elég instabil vagyok sokat vagyok ideges és depressziós :S ez is okozhat ilyen tüneteket? vagy ennek testi oka van nem lelki?
2014. jan. 1. 19:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Közrejátszhat benne ez is de nem kell egyből a legrosszabbra gondolni fő a pozitív gondolkodás ha úgy állsz hozzá a dolgokhoz sokkal jobb lesz :) Vizsgáltasd ki magad a biztonság kedvéért és kevesebbet idegeskedj próbálj mindig a dolgok mögé nézni és ráfogsz jönni hogy felesleges idegeskedni minden apróságon mind ahogyan az is felesleges hogy bemesélsz magadnak dolgokat mi közbe tudod hogy az nem úgy van!
2014. jan. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pedig sajnos ilyen vagyok egy apró pici baj mint egy lábfájás.. azonnal a legrosszabbra gondolok és be is pánikolok tőle :S elég rossz :/
2014. jan. 1. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!