Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nektek is van, hogy néha pár...

Bálint117 kérdése:

Nektek is van, hogy néha pár alkalommal a szívetek mintha "mellé dobannás" érzésetek? Vagy esetleg olyan, hogy egy rövid időre (1másodp. ) megszédültök? (ez megint máskor)

Figyelt kérdés

DE NEM MINDEN nap, van amikor egy hétig sincs, mindkét tünet! És nem egyszerre jelentkezik...

Köszönöm előre is



#szédülés #szív #aritmia #mellé dobbanás #szív mellé dobbanás #arytmia #kis szédülés
2014. jan. 1. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek lehet ilyen, Ezeket hívják extrasystolénak. Ártalmatlan dolgok. Okozhatja stressz,idegi megterhelés,kávé tea,cigaretta. De ritkábban szív eredetű is lehet(pl.szívbillentyű hiba).
2014. jan. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A megszédülés tényleg lehet pl kávétól, ahogy előttem írják! Én ezt magamon tapasztaltam!

Persze más oka is lehet nyilván. És azt hiszem ugyanez a szívre is tud hatni, legalábbis néha érzek én is furcsákat, és épp akkor leginkább, amikor jó sok fincsi kávét ittam aznap. De nem csak akkor, néha máskor is. De nem tudnám leírni, hogy olyankor mit is érzek.


Azt hiszem leginkább a vérnyomással függhet össze ez!?

2014. jan. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm...


Vérnyomás rendben van... Talán igazatok lehet, idegi alapon lehet. Kinek milyen tünetei vannak még?

2014. jan. 1. 23:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem szívbillentyű meghibásodás okozza. Szívultrahangot kellene csináltatnod. Addig pedig szedjél Panangint, igyál citromfű teát. A szédülés inkább nyaki csigolyától lehet.
2014. jan. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne Szedjél magadtól Panangint! Csak ha kardiológus javasolja. Ugyan lehet recept nélkül is venni,de nem veszélytelen gyógyszer! Ezt nem a kútfőmből találtam ki. MPS-em van járok időnként kardiológiára és a kardiológus mondta. De mivel eü-s vagyok mástól is hallottam már. A legtöbb esetben valóban a stressz okozza ezeket,de ha zavar menj el a háziorvosodhoz,ő be tud utalni kardiológiára,szív UH-ra nem,mert oda a kardiológus küld el,ha szükségesnek látja.
2014. jan. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Talán nem fogok semmit szedni. Amúgy 3 éve voltam szívultrahangon, mikor korházba kerültem hasnyálmirigy gyulladással, akkor nagyon alapossak voltak :), és negatív volt a lelet!


Én arra vagyok kíváncsi, hogy ti is éreztek e néha-néha ilyen panaszokat, vagy hasonlókat..?

2014. jan. 2. 11:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. jan. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia!

Mi lett a szíved fél?minden ok?Én is érzek hasonlót.Még nem volt kardiologian...köszi a választ!

2018. aug. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Utolsó vagyok.

Mi lett a szíveddel(ezt akartam írni)

2018. aug. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!