Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kinek volt már ilyen? Ti mit...

Kinek volt már ilyen? Ti mit csináltatok? Engem már kikészit

Figyelt kérdés
A fülem folyamatosan zúg , nemtudok már vele mit csinálni,5 orvosnál voltam de nem tudtak ők sem segiteni rajta.Amikor ásitok kipattog a fülem, elvileg a fülkürtömmel van valami.Valakinek volt már ilyen? Mit kell ilyenkor tenni?Tubus beültetés ? Segitsetek.:(
2014. jan. 2. 22:50
 1/6 anonim ***** válasza:
fú :/ biztos rossz lehet. Belegondolok h 5-10 perc fülzúgás milyen idegesítő. Te meg ezzel élsz.
2014. jan. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

jham főként esténként rossz

most nézem hogy lámpázás is lehet jó rá

csak nem tudom hol lehet kapni és az árát se tudom

ha ez se használ ,tubus beültetés lesz

nem fogok vele szenvedni:/

2014. jan. 2. 23:00
 3/6 anonim ***** válasza:
mondjuk ez a dolog nonszensz, hogy öt orvos se tud mit csinálni..
2014. jan. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kései Sirató ***** válasza:
A barátnőm is így él 3 éve fülzúgása van, 10 orvosnál is volt, nem tudtak megállapitni semmit, szervi elváltozást nem észleltek. Lelki-pszichikai oka van, többek között stressz - ezt állapították meg végül Életmódváltozást ajánlottak, ami valamennyit már javított is rajta.
2014. jan. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

életmódváltozáson mit értessz?

egy ideig jó volt miután felszúrták, mert legalább nem a fülzúgást hallgattam hanem a fájdalmat éreztem

nagyon idegtépő amikor éjjel is arra kelek hogy zúg,zúg,zúg,sipol,zúg,zúg,zúg...

nemtudom mitévő legyek :(

MR-en volt a barátnőd?

2014. jan. 3. 12:08
 6/6 Kései Sirató ***** válasza:
Volt, igen, de nem találtak nála semmilyen kimutatható elváltozást. Végül stresszmentes életmódot javasoltak. Korábban túlhajszolta magát, ezen változtatott tudatosan.
2014. jan. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!