Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Észrevettétek hogy a dohányzós...

Észrevettétek hogy a dohányzós kérdésekhez (szinte) mindig kiskorúak írnak és mindig leírják hogy hány évesek?

Figyelt kérdés
Szerintem ez poén,még anonim is felvágnak:D És ráadásul úgy hogy tudják hogy leb-sszák őket meg elküldik leszedni a tojáshéjt a seggükről:D
2009. nov. 29. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a problem, hogy a mai fiatalok vannak olyan idióták, hogy rászokjanak. Vagy azért, mert menő, vagy azért, mert szerintük ellazít. Én erre mindig csak legyintek, mondván, hogy pár év és megdöglötök úgy is.

Anyám 53 éves, és több mint 35-40 éve dohányzik.

Apám 56 éves, és 12 évesen szokott rá.

Igazából az az érdekes, hogy marha erős dohányt szívnak, és semmi baja a tüdejüknek... SEMMI BAJA.

A barátom is dohányZOTT, elég erősen, de megkértem rá, hogy hagyja abba, és csodák-csodája, leszokott. Jó, még néha elszív egyet-kettőt, de akkor meg leb.szom.


Szóval a fiatal dohányosoknak üzenem, hogy just do it!

Ennyi ésszel szabadlábon...

2009. nov. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

F62

Legyé má észné!

2009. nov. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez érdekes,hiszen az én nagyapám is dohányzott,és elég sokáig élt,a szüleim is dohányoznak fiatalkoruk óta és lassan már közelebb vannak a 60-hoz mint az 50-hez.
2009. nov. 29. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!