Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hetek óta meg vannak nagyobbod...

Hetek óta meg vannak nagyobbodva a nyirokcsomóim, forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés

A nyakamon, tarkómon és a fülem alatt vannak leginkább megdagadva, de most olyan helyeken is ki tudom tapintani, ahol egyébként nem. Közben meg voltam fázva, de ez már több mint egy hónapja tart és nem múlik. Nem fájdalmasak alapból, de a tarkómon néha nagyon élesen belenyilall a fájdalom. Kicsit olyan, mintha azért lenne, mert nyomja a koponyámat, de ez lehet, hogy hülyeség.

Mitől lehet? Ha forduljak orvoshoz, akkor milyenhez?

19L


2014. jan. 5. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, menj orvoshoz!
2014. jan. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
először menj el háziorvoshoz. ő majd tovább fog utalni.
2014. jan. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, menj orvoshoz, sajnos nekem is volt hasonló! Pajzsmirigy, nyálmirigy, nyirokmirigy gyulladásom volt! Én ott tartottam, hogy fél alma nagyságú volt a nyakamban a nyirokcsomóm, nem tudtam levegőt venni fekve, mert úgy éreztem fojtogatnak! De ha időben mész, biztos kapsz valami jó gyógyszert!!! Én anno 2 hétig szedtem rá gyógyszert (48 szemet összesen), de lekopogom, hogy meggyógyultam!!! Hétfőn menj el mindenképp dokihoz!!! (Ha sokáig vársz többel kötheted be!!! Engem is riogatott az orvos mindenfélével, mi lesz, ha nem megy le a gyulladás... Fontos: Sok-sok folyadékot igyál, illetve ha van otthon, valamilyen gyógyteát: csalán, kamilla, Sok C vitamin) Gyógyulj meg!!!!
2014. jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nekem szerencsére nem olyan nagyok és nem akadályoznak semmiben.
2014. jan. 5. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!