Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel gyorsítható fel a haj...

Mivel gyorsítható fel a haj növekedése?

Figyelt kérdés

Az a gondom hogy eléggé lassan nő a hajam évente max 6-7 cm-t de azt se egyenletesen van ahol kevesebbet.

Most kb 3 cm es rövid..

Szeretném megnöveszteni a hajam de kevesebb idő alatt mint 5 év.

Létezik valamiféle anyag vagy gyógyszer ami felgyorsítja egy picit a haj növekedését?

Tudtok valamilyen módszert?


27 F


2009. nov. 29. 20:25
 1/8 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

napozás

Ilzsu hajregeneráló, növesztő oldat 100 ml 3490 Ft.

Viviscal hajregeneráló kapszula

2009. nov. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biovanne vitamin, vagy Sörélesztő tabletta
2009. nov. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

[link]


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajap..


[link]


Még rengeteg van google-ban.

Nekem amúgy az a hajszesz tett jót, ami olyan vadgesztenyés volt, nem jut eszembe a neve, piros flakonban. Nagyon elterjedt volt régen. Ha eszembe jut, megírom a nevét. Nekem is 3 centis hajam volt, kb két év alatt vállig ért.

2009. nov. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem éppen az ellenkezője van. Hihetetlen gyorsan nő a hajam. Aminek nagyon nem örülök ugyanis azt szeretem ha a hajam 1,5 cm körül van. De 1 hónap alatt simán nő 1 centit,ha nem többet.
2009. nov. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ok köszi!
2009. nov. 29. 20:40
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Oké, mikor elküldtem, beugrott, Bánfi hajszesz, volt samponban is. Nem tudom, h most kapható-e:(
2009. nov. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A B vitamin az, ami kihat a haj növekedésére, tehát elvileg minden, amiben van B vitamin, az jó. Vannak külön komplex készitmények, de hogy őszinte legyek nem vagyok a hivük, és abban sem vagyok biztos, hogy eredményesek.

Másfelől viszont a vitamin túltengés sokszor károsabb, mint a hiány, ellenőrzés alatt kellene tartani.

Olajos magvak, oliva olaj, máj, tengeri halak, barna kenyér, ezekben nagyobb mennyiségű B vitamin található, biztosan több mindent kihagytam, de ezek a fő források.

Szerintem jót tesz a növekedésnek a hajhagymák stimulálása, készithetsz élesztős pakolást, és azt gyengéden be kell masszirozni a fejbőrbe. Lehet, hogy nem nyújt látványos eredményt, de hosszútávon biztosan jót tesz.

Sok sikert neked!

2009. nov. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%

Találtam linket is:

[link]

2009. nov. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!